> Nejbližší koncerty

> Zahraniční turné

> Programové nabídky

Vlastní vyhledávání

ZAHRANIČNÍ TURNÉ

 

ROK 2011

 

 ANGLIE (duben - květen 2011)


Sbormistr: Pavel Horák

 

 NĚMECKO (květen 2011)

Koncertní program: Gustav Mahler: Symfonie č. 8 „Symfonie tisíců“
Sbormistr: Pavel Horák

 

 LITVA (červen 2011)

Koncertní program: Boni pueri na cestách
Sbormistr: Pavel Horák

 

 JIŽNÍ KOREA (prosinec 2011)

Koncertní program: Vánoce s Boni pueri
Sbormistr: Pavel Horák

 

ROK 2010

 

 ŘÍM (duben 2010)

Koncertní program: Boni pueri zpívají Dvořáka
Sbormistr: Jakub Martinec

Koncertní skupina Boni pueri se sbormistrem Jakubem Martincem zahajuje v těchto dnech přípravu na slavnostní koncert, který se uskuteční ve středu 28. dubna 2010 v římské bazilice Santa Maria Maggiore u příležitosti 20. výročí česko-vatikánských vzájemných vztahů. Po loňském úspěšném koncertu v římském Pantheonu "dobří chlapci" přijali opět pozvání velvyslance České republiky u Svatého stolce, JUDr. Pavla Vošalíka, aby tentokrát vystoupili s ryze duchovním repertoárem složeným ze skladeb Antonína Dvořáka. Koncertu v Římě se zúčastní i místopředseda vlády a ministr zahraničních věcí PhDr. Jan Kohout.

 

 ČÍNA (září - říjen 2010)

Český chlapecký sbor Boni pueri přijal pozvání organizátorů Shanghai International Arts Festival - koncertní provedení děl českých i světových mistrů s důrazem na multikulturní dialog. Festival, který pořádá Ministerstvo kultury Čínské republiky, se koná v době světové výstavy EXPO 2010, v jehož prostorách Boni pueri také vystoupí.

Shanghai International Arts Festival představuje v Šanghaji to nejlepší, co světová hudební kultura má. Boni pueri budou koncertovat také přímo na veletrhu umění Arts Fair. Provedou díla českých mistrů a folklórní část se zajímavou a netradiční choreografií. Nad tímto turné převzal záštitu ministr zahraničních věcí PhDr. Jan Kohout. Sbor se tak stane důstojným kulturním velvyslancem ČR. Turné podpořilo významnou finanční částkou Město Hradec Králové.

Highslide JS

Koncertní program: v jednání
Sbormistr: Pavel Horák

 

 SLOVENSKO, ČR (říjen, listopad 2010)

Koncertní program: turné s Lucií Bílou a kapelou Petra Maláska

 

 JAPONSKO, JIŽNÍ KOREA (listopad - prosinec 2010)

Koncertní program: Vánoce s Boni pueri
Sbormistr: Pavel Horák

 

Copyright © Český chlapecký sbor BONI PUERI 1998-2008
Publikování nebo šíření obsahu těchto internetových stránek je dovoleno pouze v souvislosti s propagací Českého chlapeckého sboru Boni pueri. Provozovatel stránek zaručuje svým návštěvníkům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatel nesbírá žádné osobní údaje, které mu návštěvníci sami dobrovolně neposkytnou.

Předchozí
šipka doleva
Další
šipka doprava
Zavřít Přesunout