> Co je nového? (rok 2014)

> Co je nového? (rok 2013)

> Co je nového? (rok 2012)

> Co je nového? (rok 2011)

> Co je nového? (rok 2010)

> Co je nového? (rok 2009)

> Co je nového? (rok 2008)

> Co je nového? (rok 2007)

> Co je nového? (rok 2006)

> Co je nového? (rok 2005)

> Co je nového? (rok 0000)

Vlastní vyhledávání

CO JE NOVÉHO? (rok 2005)

4. prosince 2005 • Boni pueri na turné po Evropě

Boni pueri dnes odcestovali na Evropské vánoční turné. Koncertní skupina se sbormistrem Jakubem Martincem vystoupí během dvou týdnů v České republice, Belgii, Francii a Německu, mezi vrcholy turné patří koncerty v Lyonské katedrále La Primatiale nebo v Meistersingerhalle v Norimberku. Zpravodajství z turné včetně fotografií můžete sledovat na stránce www.bonipueri.cz/evropa2005.

 

24. listopadu 2005 • Boni pueri v Japonsku

Koncertní skupina Českého chlapeckého sboru Boni pueri se sbormistrem Pavlem Horákem dnes odcestovala na měsíční turné do Japonska. V Zemi vycházejícího slunce se představí s vánočním repertoárem "Vánoce s Boni pueri" a nastudováním terezínské dětské opery Hanse Krásy - Brundibár. Zpravodajství z turné včetně fotografií můžete sledovat na stránce www.bonipueri.cz/japan2005.

 

23. listopadu 2005 • Křest nového vánočního DVD

Nová nahrávka Českého chlapeckého sboru BONI PUERI byla dnes slavnostně pokřtěna v Tereziánském sále na Břevnovském klášteře v Praze. Jedním z kmotrů byl i sám převor Břevnovského kláštera Petr Prokop Siostrzonek. První DVD sboru s názvem "Český chlapecký sbor BONI PUERI zpívá nejkrásnější české a slovenské koledy" je živou nahrávkou ze Zámecké kaple Zjevení Páně ve Smiřicích a společně s Boni pueri na ní vystupuje i soubor Musica Bohemica s uměleckým šéfem Jaroslavem Krčkem. Fotografie ze slavnostního křtu naleznete ve fotogalerii.

 

9. listopadu 2005 • Nové internetové stránky Boni pueri

Dnes byla spuštěna nová internetová prezentace Českého chlapeckého sboru BONI PUERI. Kromě nové grafiky nabízí i nový, přepracovaný obsah. Vaše náměty a připomínky k novým stránkám nám můžete zasílat na adresu webmaster@bonipueri.cz.

 

12. září 2005 • Do nové sezóny s novými CD a DVD nahrávkami

Boni pueri mají za sebou úspěšný vstup do 24. koncertní sezóny. Během prvního zářijového víkendu realizovala koncertní skupina pod vedením sbormistra Jakuba Martince spolu s orchestrem Musica Bohemica živou nahrávku dvou nových DVD s českými a slovenskými vánočními koledami. Druhý víkend v září pak koncertní skupina se sbormistrem Pavlem Horákem natočila 2 nová CD, v historii sboru vůbec první pro japonskou produkci. Natočená DVD se objeví na českém a slovenském trhu na začátku listopadu, křest japonských CD proběhne v listopadu v Tokiu během měsíčního turné Boni pueri po Japonsku.

 

11. září 2005 • Nové internetové stránky o japonském turné

Jedním z vrcholů 24. koncertní sezóny Českého chlapeckého sboru Boni pueri bude měsíční vánoční turné po Zemi vycházejícího slunce. Na japonském serveru vznikla v těchto dnech internetová prezentace celého turné, kterou naleznete na adrese: http://www.arstokyo.co.jp/bonipueri/boni_index.html.

 

Copyright © Český chlapecký sbor BONI PUERI 1998-2008
Publikování nebo šíření obsahu těchto internetových stránek je dovoleno pouze v souvislosti s propagací Českého chlapeckého sboru Boni pueri. Provozovatel stránek zaručuje svým návštěvníkům ochranu jejich osobních údajů. Provozovatel nesbírá žádné osobní údaje, které mu návštěvníci sami dobrovolně neposkytnou.

Předchozí
šipka doleva
Další
šipka doprava
Zavřít Přesunout